China FC20 tërhequr filxhan rul timon tufë duke shpërndarës për Mitsubishi Lancer prodhues dhe Furnizuesit | Ziguang

FC20 drawn cup roller clutch wheel hub bearing for mitsubishi lancer

Përshkrim i shkurtër:


Detail Product

Produkt Tags

 FC20 tërhequr kupë rul rrotë friksion duke shpërndarës për Mitsubishi Lancer


FC20 tërhequr kupë rul rrotë friksion duke shpërndarës për Mitsubishi Lancer

 

përshkrim i produktit

Përshkrimi i FC20 tërhequr shpërndarës kupë friksion rul rrotë duke për Mitsubishi Lancer

artikull FC20 One Way gjilpërave Duke
material Gcr15, çeliku Stainless
Size (mm) 20x26x16
Pesha (g) 17
Rrotullues (Nm) 28.5
saktësi P6
garantuar 1 vit
tipar Duke pasur një pjesë të vogël kryq ende ka një kapacitet më të lartë duke mbajtur ngarkesën, prandaj, veçanërisht të përshtatshme për hapësirën të kufizuara radiale.
Aplikacion I përshtatshëm për pajisjen unidirectional rotacionit.
temperatura operativ varg  -30 ° C deri 180 ° C
Customize pranoj

Parametri i FC20 tërhequr shpërndarës kupë friksion rul rrotë duke për Mitsubishi Lancer


FC20 tërhequr kupë rul rrotë friksion duke shpërndarës për Mitsubishi Lancer

 

lloj Pesha (g) Dimesion
FW D C rrotullues rrotulluese (Nm)
FC4K 1 4 8 6 0.34
FC6 3 6 10 12 1.76
FC6K 3 6 10 12 1.76
FC8 4 8 14 12 5.3
FCL8K 3.5 8 12 12 5
FC10 4.8 10 16 12 6
FCL10K 4 10 14 12 5.3
FC12 11 12 18 16 12.2
FC14K 13 14 20 16 17.3
FC16 14 16 22 16 20.5
FC20 17 20 26 16 28.5
FC25 30 25 32 20 66
FC30 36 30 37 20 90
FC35 40 35 42 20 121
FCB8 10 14 14 20 5
FCB10 15 16 16 20 10
FCB12 18 18 18 26 12.2
FCB16 22 22 22 26 20.5
FCB20 27 26 26 26 28.5
FCB25 44 32 32 30 66
FCB30 51 37 37 30 90
FCB35 58 42 42 30 121

 

  • Previous:
  • Next:

  • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne