One Way China OWC EWC HF HFL HK Peshkimi Reel gjilpërave Roller anësor Duke Prodhues dhe Furnizues | Ziguang

OWC EWC HF HFL HK Fishing Reel One Way Needle Roller Clutch Bearing

Përshkrim i shkurtër:


Detail Product

Produkt Tags

OWC EWC HF HFL HK Peshkimi Reel One Way gjilpërave Roller

Duke Clutch

 

PËRSHKRIMI I Një mënyrë gjilpërë rul
material ST14 çeliku të ulët të karbonit (HF HFL OWC)
strukturë OWC është i vogël kompakt një mënyrë gjilpërë tufë
EWC është i vogël kompakt një mënyrë gjilpërë tufë
HF është tërhequr kupa kthetrat gjilpërë rul me burime çelikut
HFL është tërhequr kupë rul friksion me duke Montimet me burime çelikut
Aplikacion OWC: F makineri ishing, ATM, Counting makine, Printer, copier
EWC: Fishing Machinery
HF: gear peshkimit, duke numëruar makine, printer, makineri bujqësore
HFL: Light Industry, përulem, printer, makine tekstile, makineri paketim
Stock rezervat e pasura të pikat e mësipërme
OEM Modeli Non-standard është në dispozicion për të personalizohet
paketë pack roll, kuti kartoni, kuti druri, paletë
Koha e dërgimit 1 ditë për mostër, 3-5 ditë për qëllim të mesme, 7-10 ditë për qëllim të mëdha
Kushtet e pagesës TT, L / C, D / A, D / P, perëndimore Bashkimi, Paypal

Parametër teknike OWC mbajtur needler rul

 

Heshta Dia. model peshë Size (mm) Driving Torque
mm G Dia Inner. Outer Dia. lartësi (Nm)
4 OWC406GXRZ 1.6 4 8 6 2.5
4 OWC408GXRZ 1.8 4 8 8 3.1
4 OWC410GXRZ 1.8 4 10 5.4 2.8
5 OWC511GXRZ 2 5 11 5.4 3.5
6 OWC612GXRZ 2.3 6 12 5.4 5.2
OWC612GXLZ 2.3 6 12 5.4 5.2
8 OWC814GXRZ 2.8 8 14 5.4 6.1
8 OWC814GXLZ 2.8 8 14 5.4 6.1
OWC812GXRZ 2.8 8 12 5 5.8
10 OWC1016GXRZ 3 10 16 5.4 9.5
10 OWC1016GXLZ 3 10 16 5.4 9.5
6 OWC612-8.4 2.35 6 12 8.4 6.8
6 OWC610GXRZ 2.38 6 10.2 8 4.6
6 OWC614-7 2.1 6 14 7 6.6
6 OWC720 2.5 6 12.7 7.5 7.3
6 OWC178 3 6 10.2 15 7.3
8 OWC816-7 2.6 8 16 7 7.5
8 OWC812 3 8 12.7 7.3 6.8
8 OWC816-5.5 3.5 8 16 5.5 8.2
8 OWC816-6.2 3.8 8 16 6.2 8.8
10 OWC1016-8 3.35 10 16 8 9.7
10 OWC1019GXLZ 8.5 10 19 11 19.8
17 OWC173512 22.5 17 35 12 78
17 OWC173516 25.5 17 35 16 95
17 OWC203316 23 20 33 16 108
MARKS: JO-STANDARD mund të prodhohen

Parametër teknike HF mbajtur gjilpërave rul  

 

Shaft Diametri Përcaktimi Clutch Mass Përafër Borndary Përmasat Torgue Ma Kufizimi Speed Të përshtatshme Barazim Cup Bearings
FW D C Rrotulluese Bosht min-1 Rotatng Unaza min-1
mm plastike Springs çeliku Springs G mm Nm rpm rpm
3 HF0306KF 0.9 3 6.5 6 0.2 36000 7000 HK0306TN
4 HF0406KF - 1 4 8 6 0.34 34000 8000 HK0408TN
HF0406KFR - 1 4 8 6 0,1 34000 8000 HK0408TN
6 HF0608KF 2.8 6 10 8 1.5 20000 11000 HK0608
HF0612KF HF0612 3 6 10 12 1.76 23000 13000 HK0608
HF0612KFR HF0612R 3 6 10 12 1.76 23000 13000 HK0608
HF061210 3.5 6 12 10 3 20000 13000 HK061208
8 HF0812KF HF0812 3.5 8 12 12 3.15 17000 12000 HK0808
HF0812KFR HF0812R 3.5 8 12 12 4 17000 12000 HK0808
- HF061210 3.2 8 12 10 3 16000 12000 HK0808
- HF081410 3.6 8 14 10 4.6 15000 11000 HK081410
- HF081610 4.1 8 16 10 5.5 15000 11000 HK081610
- HF081412 4 8 14 12 5 16000 12000 HK081410
10 HF1012KF HF1012 4 10 14 12 5.3 14000 11000 HK1010
HF1012KFR HF1012R 4 10 14 12 1.5 14000 11000 HK1010
12 - HF1216 11 12 18 16 12.2 11000 8000 HK1212
14 - HF1416 13 14 20 16 17.3 9500 8000 HK1412
16 - HF1616 14 16 22 16 20.5 8500 7500 HK1612
18 - HF1816 16 18 24 16 24.1 7500 7500 HK1812
20 - HF2016 17 20 26 16 28.5 7000 6500 HK2010
25 - HF2520 30 25 32 20 66 5500 5500 HK2512
30 - HF3020 36 30 37 20 90 4500 4500 HK3012
35 - HF3520 40 35 42 20 121 3900 3900 HK3512

Gjilpërave Roller Bearing Products Hot

 

  • Previous:
  • Next:

  • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne